Cilat janë pelushat më të njohura tani?Breshka dhe Bleta e ndashme

Kohët e fundit njëkafshë të mbushuraDizajni është shumë i popullarizuar i cili kombinohet me breshkën e butë dhe bletën e mbushur. Pse është kaq e nxehtë sepse ka emrin homofonik të quajtur "guimi" që i njëjti kuptim si shoqja më e mirë e vajzës. E dashura më e mirë ka një emër në kinezisht është "guimi" që tingëllon si dy të holla:”gui” dhe “mi”. Kështu, projektuesi bën dy kafshë së bashku, emri i shkurtër i breshkës është “gui”, dhe emri i shkurtër i bletës është “mi”.

 

Dizajni i lezetshëm kawaii i bën vajzat ta duan shumë atë, dhe shumë vajza propozuan kërkesën e tyre, ata duan vetëm guaskën e butë të breshkës dhe mjaftueshëm të madhe për të vendosur të dashurën e tyre e cila nuk mund të ndalojë të qeshurën, ne mendojmë se ky ideal është kaq qesharak. Kështu që dalin guaskë të mëdha të buta breshkë dhe shitet jashtë couse shumë e nxehtë.

 

Dizajni është një faktor i rëndësishëm në shitjet e nxehta të lodrave, forma unike e dizajnit mund të tërheqë më shumë vëmendje dhe t'i sjellë njerëzit më të ngrohtë dhe të lumtur. Mënyra tjetër rrjedh nga animacioni si personazhet e animuar të Disney dhe anime dhe lojëra të njohura, vetë personazhi ka historia dhe imazhi i tyre, njerëzit duan ta sjellin atë në shtëpi, prandaj personazhet si Frozen, Mbreti Luan, Borëbardha, Donald Duck etj janë gjithmonë kaq të njohura, fëmijëve u pëlqejnë këto histori dhe duan të flasin me ta si miq.

 

Si një shitës prodhues i kafshëve të mbushura me konfigurim vertikal, përveç aftësisë së lartë për të prodhuar, ne kemi gjithashtu ekipin e vet të projektimit për të krijuar vizatimet dhe idealet tuaja. Dhe për më tepër, ne mund t'ju rekomandojmë më shumë stile të reja për të testuar tregun tuaj, sepse jemi në Qyteti YANGZHOU, industria e lodrave prej pelushi është shumë e rëndësishme për qytetin tonë, ne kemi një zinxhir të plotë industrial. Dhe ne besojmë se shumë klientë me përvojë e dinë se qyteti ynë ka një treg shumë të madh ndërkombëtar i cili quhet "wutinglong", nga ora 9 e mëngjesit deri në 5 pasdite është shumë shumë i zënë me paketimin e lodrave të buta, sepse yangzhou ka shumë operatorë të tregtisë elektronike si Alibaba, Taobao, 1688, Pinduoduo, Tiktok etj, ata do të blejnë nga ky treg në bazë të porosive nga platforma, ky treg ka shumë stile pelushi që mund të përmbushin shumë kërkesa dhe gjithashtu dalin stile të reja çdo ditë.

 

Siç e dimë nga klientët tanë, shumë prej tyre erdhën në qytetin tonë më parë dhe e dinë tregun "wutinglong", madje bëmë disa foto për një nga klientët tanë në SHBA për shkak të Covid-19 ai nuk mund të udhëtojë në qytetin tonë dhe ta shohë atë përsëri. atij i mungon kaq shumë.

 

Cilat janë idealet dhe modelet tuaja të lodrave të buta për biznesin tuaj?Ju lutemi mos hezitoni të na dërgoni, ne mund të personalizojmë për ju dhe t'ju kënaqim. Ne kemi ekipin tonë të mostrës, mund t'ju mbështesim të modifikoni dhe deri në miratimin e mostrave. Kemi proces vertikal të konfigurimit dhe kalendarin e kohës dhe veprimit për çdo porosi nga vendosni porosinë për dërgimin e mallrave, komunikoni me ju me efikasitet të lartë gjatë gjithë procesit dhe pa njoftim në minutën e fundit.

 

Want more support? Ready to talk? You can reach me here! Email: karen@tdctoygifts.com & Whatsapp:+86 18752702952


Koha e postimit: 23 gusht 2022